Handmade w czasach epidemii Covid-19

Kochani

Dziękujemy Wam bardzo za zamówienia i wybranie akurat naszego sklepu. Szczególnie w tak trudnym okresie promowanie polskich firm rodzinnych jest bardzo ważne. My również, staramy się wspierać inne firmy oraz utrzymywać nasz łańcuch dostaw, aby przetrwać ten czas i pomóc innym. Kiedy jesteśmy zmuszeni zostać w domu, możemy świetnie spożytkować ten czas na realizacje naszych projektów, które były odkładane na później. Jako firma rodzinna, przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszych usług oraz produktów, szczególnie teraz w okresie trudnym dla nas wszystkich staramy się jeszcze bardziej udowodnić naszym klientom, że jesteśmy solidnym partnerem oraz że potrafimy sprzedać nie tylko koraliki ale również pozytywne emocje, na których najbardziej nam zależy.

Jeżeli potrzebujecie więcej informacji o produktach, dostawie czy też łączeniu produktów możecie zawsze do nas napisać na czacie lub zadzwonić. Wiemy, że jest wiele różnych oddolnych inicjatyw prowadzonych obecnie. Jeżeli widzicie, że możemy pomóc prosimy o kontakt z nami.

W nadchodzącym czasie i mamy nadzieje w przyszłości pokażemy, że jesteśmy wielkimi Polakami a obecny kryzys przekujemy w sukces, który nie będzie widoczny na zewnątrz, ale pokaże nasz ukryte piękne wnętrze.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie

  • No Related Post